90. výročí FK Dymokury

společné foto

Dne 28.7.2012 FK Dymokury slavily 90. výročí založení svého klubu. V ranním programu byly předány diplomy a medaile osobnostem, které se zasloužily o rozkvět dymokurského fotbalu a to: Vratislav Křovina, Josef Bubeník starší, Ladislav Tábořík, Zdeněk Ábel, Pavel Sobota, Zdeněk Beníček, František Střeštík, Josef Kunc.

Po obědě již následoval čistě fotbalový program a hned na úvod se představil v historii první ženský dymokurský team Slavoj Buchtolet, který porazil 10:5 Pepinovy muže XXX. Následoval zápas Staré Gardy Dymokur, která podlehla 7:0 Staré Gardě ZOM Nymburk. Vrcholem dne byl zápas dymokurského \“Áčka\“ proti Kozlovně Ládi Vízka. Přestože naši borci podlehli kozlovně 9:2, nikdo do konce života nezapomene, že si zahrál např. proti reprezentačnímu trenérovi Michalu Bílkovi, internacionálovi Láďovi Vízkovi, aktivnímu hráči skotského Heart of Midlothien Rudovi Skácelovi či bývalé ikoně Slávie Pavlu Kukovi.

Poděkování patří všem, kdo se na organizaci celého výročí podíleli. Byly vydány pamětní odznaky, které jsou k vyzvednutí u pana Kunce za pouhých 25 Kč á kus.

Příspěvek byl publikován v rubrice Klub. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u 90. výročí FK Dymokury

1. ceme online napsal:

Another lovely and very true post. We need to like our own company, so much better, I never get bored with myself, I always find something to entertain me. I think I am good company for myself! I love all your quotes!