Dvojzápas žáci prohráli: FK Dymokury-SK Sokoleč 0:1 (poločas 0:1)

Sestava – Jakub Majerník,Pepa Rys, Štěpán Valeš, Tadeáš Kuneš, Aleš Kralevič, Radek Lazar, Vojta Seňko, Andrej Švestka, Tomáš Zajíček, Ondra Souček,Štěpán Seňko.

Ve čtvrtek jsme prohráli první ze dvou zápasů v Sokolči zbytečně 4:0. Zápas ovlivnil i rozhodčí, který ještě před jeho začátkem zcela bezdůvodně konfrontoval Jakuba Majerníka, nechal si přinést žákovskou knížku, žákovskou průkazku a dokonce po utkání odebral průkaz pro podezření z pozměnění. Následně sevše vysvětlilo, zcela nesmyslné jednání rozhodčího budeme ještě řešit na svazu.

Dnes jsme proti Sokolči nastoupili opět v sestavě, kde chyběl jak Patrik Staněk, tak Fanda Souček, oba jsou nemocní. Tato ztráta se projevila jako zásadní. První gól vstřelila Sokoleč, kdy střední záložník vyzval ke skorování balonem za obranu stylem alá španělský virtuoz a kouzelník Mata, sokolečský útočník se nemýlil. Od tohoto gólu se hra vyrovnala, celý druhý poločas jsme byli lepším týmem, kluci bojovali, všemu chybělo jen to opravdové fotbalové koření a to góly. Nevadí, doufám, že jsme si horší chvilky vybrali a že teď půjdeme do každého zápasu naplno. Děkuji všem, kteří se na hřiště přišli podívat a kteří nám pomáhají.