Návštěvní kniha

Diskusní příspìvky vyjadřují názor jejich autorù. FK Dymokury si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky).

2 389 komentáře

2 389 komentářů u Návštěvní kniha

1. Činěmatograf napsal:

Činěmatograf přidal na svých stránkách do přehrávače „SPORT“ nové video:
    Dymokury-Ostrá
    Zápas okresního přeboru žáků,hraný 14.9.2013.

2. Walda Grutke napsal:

Vážení kolegové, milí sportovní nadšenci,
    dovolte prosím, abych se touto cestou distancoval od lživého nařčení, že jsem snad já, či někdo z hasičů inicioval řízení, vedoucí k uzavření hospody na hřišti. Již 12. srpna jsem na stránkách opozičníku upozorňoval na zjevnou snahu vrazit klín mezi obecní spolky a vzájemě znepřátelit jejich členy. Ti, kteří si myslí, že hasiči si přejí uzavření hospody na hřišti, či podporují někoho, kdo by si to přál, zjevně nikdy nebyli na zasedání zastupitelstva. Jinak by věděli, že iniciátorem snah o naprosté sladění všech předpisů a zákonů se skutečností je někdo jiný. Doufám, že snad brzo zvítězí zdravý rozum nad snahou jednotlivců zničit vše, co spolky dosud vybudovaly. Nicméně materiální škody se dají nahradit, škody na mezilidských vztazích nikoliv.

3. Adam Gál napsal:

Všem přeji Štastné a veselé Vánoce, prožití vánočních svátků a ať je rok 2013 ještě lepším rokem … :-)))

4. fanoušek napsal:

pevně věřím,že se celá vesnice Dymokury a taky fotbalový klub Fk Dymokury,chytne za hlavu a vyhodí pana Ollého staršího,ono na Vás taky jednou musí dojít pane Ollé….hrajete si na podnikatele a děláte jenom dluhy…

5. R.Schwarz napsal:

doufam ze zustanete na vitezne vlne i tento vikend..Hodne stesti hosi… **16 **17

6. Kája Gálů napsal:

V neděli 25.3 první mistrovské utkání B mužstva. Sraz ve 14:00 na hřišti zvu všechny dorostence a muže kteří by rádi za B hráli. Těším se na vás, oprašte kopačky a poďme nakopat odřepsum.

7. tomas napsal:

Zdravím všechny fotbalisty, prodávám tři NOVÉ originální míče Adidas Jabulani. Původní cena 9990,- Kč, já je nechám za 5990 Kč. Pokud máte zájem, klikněte na odkaz. <br /> http://aukro.cz/3-originalni-zapasove-mice-jabulani-od-adidas-i2208380607.html <br /> <br />

8. bubas10 napsal:

Dne 27.12.2011.od 14:00 se koná vánoční turnaj minikopané v Dymokurské tělocvičně. Hraje se 2 X 5 minut, tým se skládá ze tří hráčů. Přezuvky sebou, startovné je 20 kč na osobu. <br /> Všichni jste vítáni, dobrou náladu sebou!!! <br />

9. Drago napsal:

proberte se a hrajte fééér <br />

10. SK napsal:

Nikdy se nebudeme propojovat s FK a už vůbec nehodláme spolupracovat s ing.Součkem.Tyhle kecy si p.Kuneš odpusťte a věnujte se dymokurskému fotbalu myslím že tam máte svých problémů dost.

11. maminka2 napsal:

Děkuji, myslím za všechny maminky našich nejmeších fotbalistů panu Novákovi,že se ujal našich "kopálistů", a v klidu se snimi prokousal, k poslednímu zápasu podzimu, který je čeká příští pondělí na hřišti v Opočnici. <br /> **1

12. Walda Grutke napsal:

Ahoj, kdo se zajímá o dění v obci, měl by si možná přečíst můj článek na http://grutke.blog.cz/1110/prispevek-do-knihy-hostu . Fotbalu zdar!

13. maminka napsal:

Přijďte se podívat dnes od 17 hod jak se vyhrává se Záhornicema. Přípravka vám to ukáže.**1