Starší přípravka: Závěrečný zápas TJ Pátek – FK DYMOKURY 2:18 (poločas 1:5)

Na konec sézony jsme jeli do Pátku, se kterým jsme na podzim jednou vyhráli a podruhé prohráli. Druhému stavu odpovídal i začátek zápasu, kdy jsme z rychlého útoku dostali branku od nejlepšího páteckého hráče – Květy. Našim klukům se dlouho nedařilo dostat míč mezi tyče, přestože měli několik slibných šancí.

Potom se však vzpamatovali a začaly padat pěkné góly. Po přestávce byla již hra plně v naší režii a síť soupeřů se nestačila ani uklidnit. S výjimkou malého zaváhání naší obrany i brankáře, kdy se domácí alespoň trochu zaradovali z dalšího gólu.

V brance nastoupil Lukáš a druhou půlku odchytal Matěj.

Sestava: Jára Bohuša, David Král, Láďa Krátký, Lukáš Lehký, Petr Malík, Vojta Malík, Matěj Novák, Petr Vondráček a čerstvá posila Ondra Lehký

Góly: 5x Lukáš, 4x Jára, 3x Petr M., 2x Vojta, 2x Petr V., 1x David, 1x Láďa

Do další sezóny mnoho úspěchů a také štěstí!