Žáci doma smetli Velenice: FK Dymokury-Velenice 7:0 (poločas 7:0)

Sestava – Vojta Seňko,Pepa Rys, Štěpán Valeš, Tadeáš Kuneš, Aleš Kralevič, Radek Lazar,Andrej Švestka, Tomáš Zajíček, Ondra Souček,Fanda Souček, Vojta Malík, Patrik Staněk.

Velenice přijely pouze v sedmi hráčích, od začátku se hrálo pouze na jejich půlce. V poločase Velenice ukončily zápas a ten bude kontumován v náš prospěch, výsledek zůstane. Velenice sklízí plody své nekomunikativnosti a plně si potupnou prohru zaslouží. Několikrát jsme chtěli naše mužstva propojit a hráčům umožnit střídavý start, vznikly by tak silná mužstva přípravky i žáků a oba kluby by na tomto vydělaly. Bohužel domluva s velenickými funkcionáři není dloohodobě žádná. Děkuji všem žáčkům za předvedený výkon, příští týden nás doma v sobotu 5.11.2011 od 12.00 hodin čeká silný soupeř Slovan Poděbrady, na který se musíme pečlivě připravit.