Žáci doma těsně prohráli:FK Dymokury-SK Sány 0:1 (poločas 0:0)

Sestava – Jakub Majerník,Pepa Rys, Štěpán Valeš, Tadeáš Kuneš, Aleš Kralevič, Radek Lazar, Vojta Seňko, Andrej Švestka, Tomáš Zajíček, Ondra Souček,Vojta Malík.

Sány jsme na jejich hřišti porazili 4:0, a tak si naši borci věřili i doma. Hra byla od začátku vyrovnaná a zejména absence zraněných Fandy Součka a Štěpána Seňka jsou znát. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, celý zápas rozhodl moment v 80. minutě, kdy dlouhý balon za obranu měl pokrát náš golman, kterého však hlavou překonal hostující hráč a rozhodl tak o celém utkání. I přes drtivou snahu o vyrovnání se nám toto do závěrečného hvizdu nepodařilo, v tabulce okresního přeboru jsme na sedmém místě s 10 body a skóre 29:18. Nevadí, jedeme dál, příští zápas se hraje v neděli 23.10.2011 od 10.00 hodin v Libici nad Cidlinou.