Žáci v prvních dvou zápasech vyhráli

FK Dymokury – Libice nad Cidlinou 2:1 (poločas 0:0)

Sobota 24.3.2012 od 13:00 hodin

Góly: Patrik Staněk, Tomáš Zajíček

Sestava: Vojta Seňko, Štěpán Valeš, Tadeáš Kuneš, Patrik Staněk, Aleš Kralevič, Josef Rys, Andrej Švestka, Štěpán Seňko, Fanda Souček, Ondra Souček, Tomáš Zajíček, Vojta Malík, Radek Lazar

Na první zápas jarní části okresního přeboru jsme se připravili a nastoupili v plné sestavě. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a nakonec jsme i zaslouženě zvítězili. Rýsuje se nám kvalitní mužstvo, které má budoucnost. Dobrý výkon podali všichni žáčci.

SK Velenice – FK Dymokury 0:4 (poločas 0:4)

Sobota 31.3.2012 od 14:30 hodin

Góly: Tomáš Zajíček, 2 Ondra Souček, Štěpán Valeš

Sestava: Vojta Seňko, Štěpán Valeš, Tadeáš Kuneš, Patrik Staněk, Aleš Kralevič, Josef Rys, Andrej Švestka, Štěpán Seňko, Fanda Souček, Ondra Souček, Tomáš Zajíček, Vojta Malík, Vojta Rybář

Derby ve Velenicích se nám vyvedlo po fotbalové stránce, bohužel počasí bylo opravdu aprílové. Nejprve vítr, který odfoukával míč, poté déšť, přes který nebylo vidět a nakonec kroupy, které ukončily zápas v polovině. Rozhodčí na utkání nepřijel, proto pískal po souhlasu obou mužstev František Kuneš. Na postranní čáře asistoval 12-letý Matyáš Svášek z Velenic, který si svou premiéru díky počasí opravdu protrpěl. Dymokury od první minuty Velenice válcovaly, Velenice se téměř nedostaly za polovinu hřiště. Na druhou stranu musíme přiznat, že za Velenice hrají dvě slečny a Velenice nastoupily v devíti hráčích. Kloubouk dolů před všemi aktéry, kteří o poločasu utkání byli tak vymrzlí, že na apel rodičů i samotných hráčů se druhý poločas již neodehrál. Naši zmrzlí kluci ihned odjeli domů, neměli ani čas vítězství oslavit huronským pokřikem a raději doma v teplíčku vychutnávali dobrý čaj.

ZVEME VÁS PŘÍŠTÍ VÍKEND NA UTKÁNÍ ŽÁKŮ A TO V NEDĚLI 8.4.2012 OD 14.30 HODIN DO PODĚBRAD, KDE HRAJEME PROTI DOMÁCÍMU SLOVANU.