Zimní fotbalové soustředění FK Dymokury 2014

Typ ubytování: chalupa

Město: Lázně Libverda

Adresa: Lázně Libverda č.p. 7

cena :150,- Kč za noc, (platí si hráči – celkem 600,- Kč, dorostenci platí pouze polovinu a to je 300,- Kč)

v ceně : možnost vlastního vaření

Počet lůžek: 28

Pokoje: 2x 3lůžko, 2x 4lůžko, 2x 7lůžko.

Počet pokojů: 6

Kdy: 5.3.2014 v 16:00 hodin dle dohody, příjezd domů v neděli 9.3.2014

Dotazy, rezervace, platba: U Martina Maláta, mob. 736 485 860, malat@centrum.cz nebo Pavla Kropáčka, mobil 733353771, kroupa17@seznam.cz

Platba: platí se 600,- nejpozději do 1.3.2011, nebo po příjezdu na chatu. Za závaznou účast se považuji zaplacení zálohy. V případě neúčasti se záloha bude vracet.

Rezervovaná místa: volných míst je celkem 28, prvních 28 lidí jenž zaplatí, automaticky jedou. Zúčastnit se mohou všichni hráči starší 15 let.

Doprava : domluvit se kdo vezme auto (spolehlivé auto nejlépe se zimním obutím)

Vaření: pokud by se někomu podařilo sehnat kuchaře či kuchařku, je zde možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni včetně mikrovlnky a lednice. V opačném případě je zařízeno stravování v restauraci Zelený strom, nebo Valdštejn. Nebo (vlastní vaření, kupované jídlo, mražené jídlo).

Co s sebou:

Obuv – pantofle na přezutí do chaty!!!, boty do haly (sálovky), kopačky na běhání do sněhu nebo běžecké boty s protiskluzovou podrážkou, kopačky lisovky na umělou trávu + chrániče na přípravné utkání, běžné zimní boty.

Plavky – pro návštěvu plaveckého bazénu, pozor – některá zařízení nepouští do bazénu v kraťasech, vzít raději klasické plavky nebo koupací trenkové plavky.

Rukavice – slabé pletené, v případě větší zimy silnější vícevrstvé.

Sportovní oblečení – věci na běhání = tepláky, triko, mikinu, slabší bundu. Věci do haly – trenky, tričko, stulpny.

Zimní vycházkové oblečení – kalhoty, mikina-svetr, zimní bunda.

Klubové oblečení – triko FK, mikina FK, bunda FK, šála FK.

Hygienické a osobní věci – dle vlastního uvážení.

Doporučení – Pozor z důvodů nadměrného pocení nebo promočení sněhem, vzít s sebou větší počet spodního prádla, ponožek, triček. Vhodné je mít termo-prádlo.

Program soustředění: kondiční běhy, běh do vrchu, krátké sprinty, hra s míčem na sněhu, hra s míčem v hale, posilování hala, plavecký bazén, soutěže.

Pravidla a řád soustředění: v celé chatě je přísný zákaz kouření a manipulace s otevřeným ohněm. Po vstupu do chaty, je každý povinen se přezout. Každý den bude mít svůj stanovený rozvrh a plán akcí, který je nutno dodržovat z důvodů rezervací a návazností dalšího programu.

Chalupu Piktych najdete na klidném místě obce Lázně Libverda. Před vchodem stojí košatá lípa a pod ní je kašna. Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště) i autobusem (100m). Přesné umístění objektu najdete na interaktivní mapě (čp.7) obce: www.laznelibverda.cz. Ubytování v jednoduše zařízených pokojích po 3-7 lůžkách. V přízemí je dobře vybavená kuchyně spojená s jídelnou, která slouží také jako společenská místnost. V přízemí najdete ještě sociální zařízení (sprchy jsou společné), 1 ložnici a další společenskou místnost. V patře je celkem 5 pokojů a společné WC. Celkový počet lůžek je 28. Objekt je vhodný pro středně velké skupiny se společnými zájmy a vlastním kuchařem. Okolí skýtá možnosti pro aktivní odpočinek: turistiku, cykloturistiku, houbaření, horolezectví a v zimě běžecké lyžování. V létě možnost koupání v nedalekých Hejnicích. Tam je také banka, lékárna, lékař, zubař, veterinář, čerpací stanice, kino, knihovna s internetem. Okolí : Chalupa stojí v klidné části obce, asi 100m od autobusové zastávky. Je dostupná autem a má vlastní parkoviště. K chalupě patří ještě vedlejší dům, louka a sad. Před vchodem je velká lípa a kašna. Tipy na výlet : Nejbližší turistickou atrakcí je Obří sud (500m), dále je v obci kolonáda s pramenem (1km), v Hejnicích stojí za návštěvu bazilika (3km), frýdlantský hrad a zámek je od nás 10km daleko, chata Smědava-východisko pro turisty, cykloturisty a běžkaře- je vzdálena 8km.

Fotky chaty a vnitřního zařízení najdete ve fotogalerii našich stránek, nebo na http://www.ceskehory.cz/ubytovani/fotografie/piktych-lazne-libverda.html

Příspěvek byl publikován v rubrice Klub. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.